O nas

Pracownia Psychologiczna EDUCAR - Badania psychotechniczne kierowców i operatorów.

Nasza firma istnieje od 2011 r. działalność związaną z prowadzeniem Pracowni Psychotechnicznej rozpoczęliśmy w 2015r . Pracownia EDUCAR zajmuje się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem i wydawaniem uprawnień do prowadzenia i obsługi pojazdów i maszyn.
Nasza pracownia posiada aktualne uprawnienia do wykonywania powyższych badań zgodnie z Ustawą dot. Poradni psychologicznych.

Rejestr Poradni psychologicznych uprawnionych do wykonywania badań, znajduje się na stronie Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Adres pracowni:

Pracownia Psychologiczna EDUCAR
ul. Bohaterów Modlina 48 lok 12,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. 505 07 14 14

Właścicielem Pracowni Psychologicznej EDUCAR jest:

EDUCATIO z siedzibą przy ul. Mała 11, 05-123 Chotomów, NIP: 536 181 39 51, Nr uprawnień: RP. 235/15

Badania kierowców

Psychotesty kandydatów oraz kierowców zawodowych przedłużających ważność zaświadczenia psychologicznego prawa jazdy KAT.: C, C+E, D, D+E.

Czytaj więcej

Badania operatorów

Psychologiczne badania do pracy na stanowisko operatora maszyn i urządzeń tj. wózki widłowe, ładowarki, podnośniki, koparki, hds, żurawia wieżowego.

Czytaj więcej

Współpracujemy

A. Gryglas - Szkoła Nauki Jazdy

Szkoła Nauki Jazdy Andrzej Gryglas skutecznie i bezstresowo przygotuje Cię do egzaminu na kategorię B, B+E, C, C+E i D. Oferujemy naukę jazdy na nowych samochodach osobowych i motocyklach. Dysponujemy również autami ciężarowymi, przyczepami oraz autobusem. Czytaj więcej >

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO

Zapewniamy profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychologiczną i seksuologiczną. Oferujemy psychoterapię indywidualną i grupową, a także terapię małżeńską, par i rodzinną oraz pomoc w sytuacji kryzysowej. Organizujemy ciekawe warsztaty.Czytaj więcej >